Salt to content
 

Apreciem implicarea activă a părinților

,,Ideologia că îi lăsăm pe copii să facă ce vor că astfel le dezvoltăm creativitatea e falimentară din punct de vedere științific și din punctul de vedere a ceea ce îi va ajuta pe ei într-un viitor incert, care nu îi va întreba cât de mult le place ci cât de performanți sunt. Autodisciplina/disciplina este una din metacompetențele cele mai eficiente pentru viitor” ( Mircea Miclea)

În cadrul activității de astazi, cu părinții, am experimentat eficiența regulilor, cum le stabilim și cum perseverăm în aplicarea lor.

Apreciem implicarea activă a părinților în cadrul proiectului Campionii Incluziunii

 

Acest site utilizează cookies pentru o mai bună funcționare și optimizare. Vă rugăm să vă exprimați acceptul sau refuzul cu privire la acest aspect. Vă mulțumim! AcceptăRespingeCiteste mai mult
Protecția Datelor Personale
Skip to content