Salt to content
 

Ziua internațională a educației

Astăzi, pe 5 octombrie, școala noastră  marchează valoarea inestimabilă a educației făcând trimitere la deviza cu care am început anul școlar (5 septembrie 2022).  “Reușim împreună” este sămânța care astăzi începe să rodească și să dea nașterea copacului educației.

Nădăjduim că dragostea profesorilor de la școală și a celor de acasă să aducă un an școlar cu o vreme destul de caldă spiritual, pe alocuri cu precipitați emoționale și cu o presiune atmosferică încarcată de surprize. Doar așa ne vom putea bucura de roadele educației! Sperăm ca buna dispoziție și momentele plăcute să fie la ordinea zilei!

 

Acest site utilizează cookies pentru o mai bună funcționare și optimizare. Vă rugăm să vă exprimați acceptul sau refuzul cu privire la acest aspect. Vă mulțumim! AcceptăRespingeCiteste mai mult
Protecția Datelor Personale
Skip to content